+48 34 300 00 79        biuro@abs-gaz-i-energia.pl         Lokalizacja oddziałów       endefr

×

Ostrzeżenie

Assign the component VirtueMart to a menu item

Polityka energetyczna

008

W obecnej sytuacji geopolitycznej Polski polityka energetyczna Naszych firm jest uzależniona od UE oraz Rosji:

"Sześć państw UE jest całkowicie uzależnionych od dostaw surowców energetycznych z Rosji. Na ostatnim szczycie unijnym w Brukseli miała zapaść decyzja o nowej strategii bezpieczeństwa energetycznego. Problem jest poważny, ponieważ z Rosji pochodzi 1/3 gazu i ropy potrzebnych całej Unii. Europejscy przywódcy postanowili porozumienie w tej sprawie przesunąć na październik, wówczas zapadną również decyzje dotyczące ograniczenia emisji dwutlenku węgla w Europie."  Źródło

Te geopolityczne uwarunkowania muszą być codziennie analizowane i śledzone przez osoby w Państwa firmach odpowiedialne za energetykę. Na bazie tych danych i informacji zbieranych z różnych źródeł podejmowana są u Państwa w firmach decyzję o: zakupie energii elektrycznej, zakupie gazu, zakupie węgla oraz inwestycjach w OZE.

My z Naszej strony możemy zapewnić Państwu informację i dane z rynku pozyskiwane nie tylko z prasy i mediów ale również od osób decyzjnych w Naszym kraju o kierukch energetycznych przez kontakty pośrednie i bezpośrednie z odpowiednimi osobami.

Siedziba firmy

 • Adres :
  Oddział:
  Częstochowa 42-202
  ul. Dojazdowa 2b
 • Tel kom : (0048) 790  326  700
 • Tel : (0048) 34  300  00  79
 • Fax : (0048) 34 341  00  13
 • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Strona www:

www.abs-gaz-i-energia.pl

Masz pytanie ...

Masz pytanie, chcesz otrzymać ofertę - Napisz do Nas: