+48 34 300 00 79        biuro@abs-gaz-i-energia.pl         Lokalizacja oddziałów       endefr

×

Ostrzeżenie

Assign the component VirtueMart to a menu item

Proponujemy przygotowanie SIWZ

Przygotowanie SIWZ dla Miast, Gmin, Powiatów oraz jednostek publicznych (szpitale, lotniska).

Współpracę z jednostkami publicznymi rozpoczynamy od przygotowania bezpłatnej analizy, która pozwoli zorientować się co do możliwości i rodzaju zastosowania najkorzystniejszych rozwiązań. Oceniamy parametry umowne, techniczne i handlowe. Na tej podstawie przygotowujemy bezpłatną analizę, proponując jednocześnie działania zmierzające do uzyskania oszczędności, np. zmianę parametrów dystrybucyjnych, zastosowanie automatyki sterującej lub kompensacji energii biernej. W razie konieczności przeprowadzamy specjalistyczne pomiary zużycia energii.

011

W zakresie energii elektrycznej obniżamy koszty przynajmniej na dwa sposoby. Po pierwsze optymalizując parametry dystrybucyjne, po drugie dążąc do uzyskania jak najniższej ceny zakupu. Zatem gwarantujemy naszym Klientom obniżenie rachunków, poprzez właściwe określenie profilu energetycznego odbiorcy i prognozy zużycia energii elektrycznej. Wpływ na ostateczną cenę ma także ilość zamawianej energii. Dlatego bardziej scentralizowany zakup (większa zamawiana ilość), pozwala na uzyskanie korzystniejszej ceny.

W celu zrealizowania wskazanych zamierzeń, sporządzamy dokumentację niezbędną do przeprowadzenia przetargu, uczestniczymy w pracach komisji przetargowej, sporządzamy odpowiedzi na zapytania oferentów. Po wyłonieniu najlepszej oferty, przygotowujemy wypowiedzenia umów kompleksowych (lub innych, w zależności od rozwiązania, jakie dotychczas stosowano) oraz doprowadzamy do nawiązania nowych relacji umownych ze sprzedawcami i Operatorem Systemu Dystrybucyjnego. Nadzorujemy procedurę zmiany sprzedawcy, a na koniec kontrolujemy prawidłowość faktur, wystawionych po uwzględnieniu nowych warunków. Prace przeprowadzamy w oparciu o sporządzony we wczesnej fazie przygotowywania projektu harmonogram. Dzięki temu Klient może kontrolować terminowość wykonywania poszczególnych zadań.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Przede wszystkim ze względu na naszą wiedzę i doświadczenie. W trosce o budżety naszych Klientów sięgamy zarówno po rozwiązania tradycyjne, jak i te bardziej nowoczesne.

Siedziba firmy

 • Adres :
  Oddział:
  Częstochowa 42-202
  ul. Dojazdowa 2b
 • Tel kom : (0048) 790  326  700
 • Tel : (0048) 34  300  00  79
 • Fax : (0048) 34 341  00  13
 • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Strona www:

www.abs-gaz-i-energia.pl

Masz pytanie ...

Masz pytanie, chcesz otrzymać ofertę - Napisz do Nas: